יש מצב שמגף החורף החדשה הזו היא הנוחה והמחממת ביותר שאי פעם נוצרה.

16/07/2024 | מאת: נטלי מלינובסקי

סיכום: החורף מגיע, ואנשי הצפון מוכנים בשבילו. השוודים ממשיכים להוכיח שהם בירת הסטרטאפ של אירופה עם זוג מגפי חורף מהפכניים שאם אפשר להאמין לאנשים שכבר לובשים אותן, הן מגפי החורף הנוחות ביותר שאי פעם תלבשו ושאי פעם תצטרכו.  אתם יכולים להשיג את ה BooJoy Winter Shoesשלכם ב50% הנחה ומשלוח חינם לכל העולם. 

אתם שונאים שהרגליים שלכם נרטבות בחורף? אתם שונאים להחליק על המדרכה הקפואה והחלקה? אתם מתפללים כל שנה שתהיה כבר נעל חורף שתחזיק לכם יותר מחורף אחד או שתיים? אז תשמחו לשמוע שאתם לא היחידים עם הבעיות האלה, ושמגף החורף החדשה הזו תוכננה במיוחד בשבילכם!

ממש קר. ורטוב. יורד גשם כבר איזה שבוע ברצף. יש שלוליות בכל מקום. אתם מקפצים מעל רובן, אבל אז השמש מחליטה לצוץ לרגע ולגרום לכם לפספס אחת. נכנסתם ישר פנימה. אתם יכולים להרגיש את הקור, את הגועל של הגרב שלכם סופגת את המים. ואם זה לא הספיק, גם החלקתם ונפלתם על התחת שלכם אחרי זה כשניסיתם לנער את המים החוצה.

לכולנו יש ימים כאלה. בשבריר שניה כל היום שלכם נהרס. והכל בגלל קצת מים. הפתרון היחידי הוא אחד ממגפי הפלסטיק המגוחכים הגדולים והצבעוניים האלה שגורמים לכם להרגיש כמו איזה בובת בארבי.

אז… היה רק פתרון אחד…

 

מה זה?

קוראים להן BooJoy Winter Shoes. עיצוב נעל חדש לחלוטין שמגיע אלינו מסטרטאפ של האנשים שיודעים מצויין כמה קשה החורף יכול להיות: השוודים.

ה BooJoy Winter Shoesשמו כמטרה לטפל בהכל: חסינות למים, החלקות, חום ובידוד, עמידות, נוחות וסטייל. והם עושים את זה עם החומרים, עיצובים והטכניקות המתקדמות ביותר הידועות לאדם.

האם הם הצליחו ליצור את “מגף הפלא” הזו? מגף שתעבור אתכם בבטחה את החורף, ואת הבא, והעשרה שאחריו? ספויילר, כן, הם הצליחו. אבל השגנו זוג כדי לוודא והנה מה שיש לנו להגיד על החוויה:

 

מה הופך אותן למיוחדות?

איזה תמונה יש לכם בראש כשאתם שיעבור “נעלי חורף”? אתם שיעבור על משהו עבה, גדול, כבד ומכוער. והם גם לא עובדים אם המים מגיעים לכל מקום שהוא מעל הסוליות הענקיות שבדרך כלל יש להן.

ה BooJoy Winter Shoes הסתכלו על זה ואמרו, לא, זה רעיון ממש מטומטם. אני לא רוצה לבנות על הרגליים שלי בחורף. אני פשוט רוצה להישאר יבש וחם. וזה בדיוק מה שהם עשו.

BooJoy Winter Shoes עשויות משכבה חיצונית דוחת מים, משמע חסינת מים לחלוטין ובלי שום שרוכים מיותרים, כך שאין שום חורים או סדקים שהמים יכולים להתגנב דרכם. החלק הפנימי פרוותי ונעים כדי לשמור את הרגליים שלכם חמות אבל בעזרת איזה קסם שחור הן גם מאפשרות להן עדיין לנשום כדי שלא תזיעו כמו מטורפים. הסוליה, וואו הסוליה בולמת הזעזועים הזאת, זה הדובדבן שבקצפת. אנחנו יכולים לדבר על הנעליים האלה שעות בלי אפילו להזכיר איך הן נראות.

אז כדי להפסיק לחפור, עשינו רשימה פשוטה של הסיבות למה ה BooJoy Winter Shoesהן נעלי החורף הטובות ביותר שיש:

חסינות למים לחלוטין – אין יותר מי שלולית שנכנסים דרך איזה חריץ.

חלק פנימי חמים ונעים ששומר את הקור בחוץ בלי לגרום לכם להזיע

קלות. לא הולכים יותר עם לבנות על הרגליים.

סוליה נגד החלקה – שלוליות, מדרגות מוצפות, מדרכה קפואה, לא צריך לדאוג מכלום.

בולמת זעזועים – הסוליה גם בולמת זעזועים, משמע הרגליים שלכם לא יתעייפו כמו עם המגפיים הכבדים שאתם רגילים ללבוש.

חומרים עמידים – המגפיים האלה יכולים להיות האחרונים שאי פעם תצטרכו לקנות

עיצוב ניטרלי אופנתי שמתאים לכל תלבושת, נראות כמו נעליים רגילות לחלוטין

אנחנו תמיד מפקפקים בטענות כמו “הכי נוחות” או “הכי טובות” לגבי כל דבר, אבל אנחנו יכולים לראות למה אנשים שרים שירי הלל מהגגות למגפיים האלה. נוחות, שימושיות, חמות, אופנתיות, אין שום דבר יותר שצריך מנעל אולי חוץ מזה שהיא תכין לכם גם את הטוסט או משהו.

אבל עכשיו אנחנו מגיעים לחלק הכי טוב. החלק הכי טוב, אנחנו שומעים אתכם שואלים, מה יכול להיות יותר טוב מנעלי החורף הטובות ביותר בעולם? אז, המחיר. בדרך כלל ה BooJoy Winter Shoes יעלו לכם בסך הכול ₪ 578, שזה יותר מהוגן בהתחשב באיכות שמקבלים וזה עדיין הרבה הרבה פחות מאיזה מותג גדול שיהיה מכוסה בוץ בכל מקרה. אבל ההשקה הגלובלית של BooJoy Winter Shoes מגיע עם מבצע פשוט מטורף של 50% הנחה ומשלוח בינלאומי חינם!

החורף הזה הולך להיות חמים ונעים. BooJoy Winter Shoes כאן כדי לוודא שזה יקרה. ובמחיר שכל אחד ואחת מאתנו יכולים להרשות. אנחנו לא יכולים שלא להמליץ על המגפיים הנהדרים האלה. לכו תשיגו אותם כל עוד הם במבצע!

 

אבל אל תקשיבו רק למילה שלנו! האנשים האלה אהבו את BooJoy Winter Shoes:

“כל כך נוח, וכל כך חם. זה פשוט גן עדן. הרגליים שלי בגן עדן. אני לא רוצה להוריד אותם בחיים. לפחות עד האביב. הן באמת אחלה. 10/10”

“לא היה לנו שלג נורמלי כבר שנים אבל מה שכן יש לנו זה את הקרח המעצבן הזה על האדמה ועל הכביש כך שזה פשוט החלקה על הקרח עד לתחנת האוטובוס. בחיים לא לבשתי נעל עם אחיזה כזאת בקרקע והן גם שומרות את הרגלים חמות על הדרך!”

“יש לי שש זוגות שונים של מגפי חורף אבל הן או רשמיות מדי או כל כך מצחיקות שאי אפשר ללבוש אף אחד מהן בשביל סתם מראה קז’ואל. החדשות האלה הן פשוט כל מה שרציתי, אופנתיות, אבל לא יותר מדי. אי אפשר להיראות בהן רע. וכן כל כךךךךךךך נוחות.”

 

מסקנה: כדי לכם להשיג BooJoy Winter Shoes?

כיף לכם להרטיב את הרגליים בחורף? ברצינות?! כן. 100%. תשיגו את ה BooJoy Winter Shoes. הן מגפי החורף הנוחים ביותר שראינו מעולם והן כנראה גם היחידים שתצטרכו אלא אם כן השוודים יעשו עוד איזה קסם ואיכשהו ימצאו דרך להפוך אותן גם לסוללה חיצונית בשביל הפלאפון שלכם. וגם, מבצע. 50% הנחה! ברצינות לכו תשיגו אותם זה מציאת השנה. תשיגו אותם לפני שהמבצע נגמר!

יתרונות:

  • קלות ללבישה
  • מאוד נוחות
  • טכנולוגיית בלימת זעזועים
  • סוליה נגד החלקה
  • חסינות לחלוטין למים

חסרונות:

  • זמין רק באתר הספק הרשמי

 

איך משיגים אותן:

עכשיו שאתם יודעים שגם אתם יכולים ליהנות מחורף חמים ונעים השנה, בטח כבר ממש מגרד לכם לנסות אותם בעצמכם, אז הנה הצעדים הפשוטים:

  1. אנחנו ממליצים להזמין BooJoy Winter Shoes מקוריות מהאתר הרשמי כאן.
  2. לבשו אותן, תרגישו את החמימות הפרוותית ולעולם על תדאגו יותר משלוליות או קרח על המדרכה!

מבצע מיוחד: לזמן מוגבל, קבלו 50% הנחה ומשלוח חינם

לחצו כאן לממש את 50% ההנחה ומשלוח בינלאומי חינם על ה BooJoy Winter Shoes שלכם >>>